تقدیر از دانشجویان برتر ورودی سال‌های۹۸تا ۱۴۰۱ و معارفه ورودی های جدید ۱۴۰۲

 | تاریخ ارسال: 1402/8/16 | 

رییس دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر با تاکید بر اینکه دانشجویان نوورود از برنامه‌های متنوع تشکل‌های دانشجویی استفاده کنند، گفت: در این دانشکده سه تشکل فعال وجود دارد که دانشجویان نوورود می‌توانند از برنامه‌های متنوع این تشکل‌ها بهره ببرند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکترعباس احمدی رییس دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه در مراسم تقدیر از«دانشجویان ورودی سال‌های ۹۸ تا ۱۴۰۱ و معارفه نو دانشجویان مقطع کارشناسی» این دانشکده ضمن عرض خیر مقدم به دانشجویان نوورود گفت: دانشجویان از برنامه‌های متنوع سه تشکل دانشکده صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر بهره ببرند چرا که هر یک از این تشکل‌ها در بخشی بسیار مفید و موثر هستند و برنامه‌هایی نظیر اردو، بازدید، دعوت از فارغ التحصیلان، برنامه‌های آموزشی تقویت نرم‌افزارهای مختلف و... را برگزار می‌کنند ؛ دانشجویان می‌توانند در این برنامه‌ها شرکت کنند .
رییس دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکید کرد: امیدوارم شما دانشجویان نوورود مسیر خوبی برای خودتان ایجاد کنید و از دوران جدید دانشجویی خود به خوبی بهره ببرید چرا که اگر خروجی خوبی داشته باشید، مسیرهای جدیدی در عرصه‌های مختلف اعم از صنعت پیش روی شما قرار می گیرد.
وی تصریح کرد: شما دانشجویان وارد دانشگاه بسیار خوب کشورشدید بنابراین حتما می‌توانید با برنامه‌ریزی درست و کسب  معدل خوب جایگاه مناسبی را بدست آورید. ما در این برنامه از رتبه ها اول، دوم و سوم دانشجویان ورودی‌ سال‌های قبل تقدیر خواهیم که حتی بسیاری از این دانشجویان را به دلیل شیوع کرونا ویروس ندیدیم اما این دانشجویان توانستند با تلاش و برنامه‌ریزی نمرات خوبی را کسب کنند.
در ادامه این برنامه دکتر مسعود ماهوتچی معاون آموزشی، فرهنگی و دانشجویی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز با بیان اینکه فرصت‌ها کوتاه است، بسیار سریع می‌گذرند و تا چشم روی هم بگذاریم دوران دانشجویی به سرعت سپری می‌شود، گفت:  باید از این دوران بهترین استفاده را ببریم و من در چهره‌های شما مدیران، سیاست مداران و چهره‌های تاثیرگذار آینده را می بینم که می توانید تغییرات بنیادی در کشور ایجاد کنید.
وی در ادامه تصریح کرد: یک سری قوانین آموزشی جدید در دانشکده وجود دارد که لازم است دانشجویان این قواعد و قوانین آموزشی را به خوبی فرا بگیرند.
در این مراسم دکتر نصراله مرعشی استاد بازنشسته دانشکده مهندسی صنایع مطالبی در خصوص جایگاه مهندسی صنایع در کشورو اشتغال دانش‌آموختگان این رشته بیان کرد.
در پایان از ۱۵ دانشجوی ممتاز ورودی سال‌های۹۸تا ۱۴۰۱، برگزیده المپیاد و رتبه برتر کنکورکارشناسی تقدیر به عمل آمد.


دفعات مشاهده: 441 بار   |   دفعات چاپ: 19 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر